הרשמה   |   שאלות תשובות
 
 

אחרי הכל... עדיין מותר להתאהב!

האם אפשר להתאהב בכל שלב בחיים? האם יש בתחום הזה איזו הגבלת גיל? מסתבר שהתאהבות אינה רק נחלת הצעירים בני ה-18. מסתבר שכל עוד אנחנו חיים, מרגישים ומתרגשים - מותר לנו להתאהב. זה קורה יותר ויותר בעידן של הכרויות וזוגיות של פרק ב'. אז אם אתם בקטע - קבלו אישור!

מאת: מערכת פרק ב'   |   18:25 2010 / 02 / 03
להתאהב - יש מילה כזאת בפרק ב'?

זה קורה כמעט לכולנו - נשים וגברים, אנחנו מתאהבים. מי לא חווה את התחושה המשכרת של להתאהב? את מרגישה שהוא הכל בשבילך, הוא חושב שאת הכי נפלאה בעולם, האושר מרקיע שחקים והאוויר מלא בלבבות פורחים. להתאהב זה כיף. נקודה.
נשים וגברים רבים שעברו כבר אי אלו דברים בחיים, כולל פרידות וגירושין - לא בטוחים שעדיין מותר להתאהב. משום מה המילה "להתאהב" שייכת אצלם לזמן עבר, לגיל אחר, לתקופה של נעורים או רווקות. רובנו לא מחפשים אותה בלקסיקון הביטויים של פרק ב'. ואולי רובנו טועים... ?


אסור לחשוש, מותר להתאהב!

בשיחות שניהלתי עם זוגות של פרק ב' עלה הנושא של "להתאהב - מותר או לא?" מסתבר שיש היתר. אחרי מערכת יחסים ארוכה שיום אחד קרסה, אחרי כישלון של זוגיות, אחרי אכזבה משרשרת של פגישות שלא היו רק "עוורות" אלא גם "צולעות", אחרי שאתם כבר בטוחים שזה לא יקרה לכם לעולם, אחרי שהילדים שלכם כבר התאהבו באחרים.... אחרי הכל - עדיין מותר להתאהב! אם מישהו או מישהי יודעים לשים בצד את מטען החששות, מיד מתפנה מקום בלב - להתאהב. גם בגיל 45 מותר להתאהב כאילו היית בת שש עשרה. תשכחו מהסטיגמות - זה לא מטופש ולא אינפנטילי, זה לגמרי לגיטימי. כל עוד מותר להרגיש - מותר גם להתאהב.


אמא שלי... מאוהבת?

במציאות של ימינו, בעידן שבו פרק ב' הפך לפרק שכיח ביותר, ילדים רבים מוצאים את עצמם מתחת לחופה של הוריהם. אז גם אם לבחור בן 20 זה נשמע ממש מוזר שאמא שלו התאהבה (והפעם לא באבא שלו) - בסופו של דבר הוא מפנים את העובדה. גם בגיל 40 או 50, כך מסתבר, מותר להתאהב - זאת לא בושה. גם אם אינך בת טיפש עשרה עם גשר בשיניים, הלב שלך עדיין מתפקד ויכול להחסיר פעימה כשבן הזוג החדש שלך עומד בפתח הדלת. גם אם חלפו עשרים שנה מאז התאהבת לראשונה, עדיין מותר לך להתרגש כשהטלפון מצלצל, להתפלל בתוך תוכך ש"זה הוא", ולהתאכזב קשות כשזו רק חברה שנזכרה בך. וגם אם הילדים שלך מרימים גבה, עדיין מותר לך להיות בעננים בגלל שהוא הציע לך נישואין.


עמוק בפנים כולנו צעירים

בכל גיל ושלב בחיים אפשר להתאהב - אין חוקים של מותר ואסור. בשום מקום לא כתוב שלצעירים יש מונופול על ההתאהבות, ואגב - "צעירה" זה כמו "פולנייה" - זאת קודם כל תכונה! בתוך תוכנו אנחנו לא חושבים על עצמנו כמבוגרים. בכולנו יש את הילד שהיינו, את הנער החסון ששיחק כדורגל עם החבר'ה בשכונה, או את אותה בחורה בת 20 שמאוהבת מעל לאוזניה. כיוון שכך, כל עוד מותר לחיות, להרגיש ולחוות - מותר להתאהב. מותר להתאהב ו"ללכת על זה" בכל המובנים - להתמכר לרומנטיקה, לומר מילים שנשמעות מטופשות, ולדמוע מהתרגשות כשהוא אומר: אני אוהב אותך.


פרק ב' - אישור רשמי להתאהב!

בוודאי נתקלתם לא פעם בסיטואציה הבאה: אתם יושבים בבית קפה או מסעדה ולצידכם יושב זוג שכבר עבר מזמן את גיל 18... או 40... ובכל זאת הם מחזיקים ידיים כמו שני ילדים, מביטים זה בזו במבט המעורפל ההוא, והעיניים נוצצות להם, והם לא רואים כלום חוץ מאשר את עצמם. בתשעים אחוז מהמקרים מדובר בזוג של פרק ב' בתחילת דרכו. זה בדיוק הזמן שבו הלב יכול להרשות לעצמו להתאהב....


 
הכרויות
 
 
אהבה
 
 
רומנטיקה
 
 
זוגיות
 
 
BodyReset - להתאהב בעצמך מחדש
הגיע הזמן שלך לפגוש את עצמך בדרך חדשה: רזה יותר, בריאה ומאוזנת יותר. בעזרת שיטת BodyReset ניתן (אהבה)
 
רומנטיקה - לא רק פרחים ונרות
מהי רומנטיקה? האם היא מסתכמת בסממנים חיצוניים כמו פרחים, נרות או שקיעה באופק? מסתבר שלא. כי רומנטיקה (רומנטיקה)
 
הגבר הרומנטי - פתאום זה עובד עליי
שנים חייתי בלי רומנטיקה וזה לא היה חסר לי... עד שיונתן נכנס לחיי, ואז הבנתי כמה יש (רומנטיקה)
 
אחרי הכל... עדיין מותר להתאהב!
האם אפשר להתאהב בכל שלב בחיים? האם יש בתחום הזה איזו הגבלת גיל? מסתבר שהתאהבות אינה רק (אהבה)


הרשמה   |   שאלות תשובות   |   פניה למערכת   |   תקנון

הכרויות   |   אהבה   |   רומנטיקה   |   זוגיות