הרשמה   |   שאלות תשובות
 
 

בעלי השני - לא ממבט ראשון...

אהבה ממבט ראשון לא נמצאת רק בסרטים, היא בהחלט מתרחשת במציאות, אך מסתבר שיש לה תאריך תפוגה. כשהכרתי את אייל היא לא קרתה. לא התאהבתי ממבט ראשון, גם לא מהשלישי, ובכל זאת היום הוא בעלי השני ואני אוהבת אותו בכל ליבי. פרק ב' בזוגיות לימד אותי פרק חדש בהלכות האהבה - היא יכולה להיבנות עם הזמן.

מאת: מערכת פרק ב'   |   18:21 2010 / 02 / 03
אהבה ממבט ראשון - הייתה וכבתה!

כשהכרתי את שלומי, בעלי הראשון, הספיקו לי שתי דקות בשביל לומר לעצמי: אותו אני רוצה, איתו אני רוצה להתחתן! נפגשנו במסיבה וכשהוא ביקש את מספר הטלפון שלי הייתי הכי מאושרת בעולם. כשיצאנו לדייט הראשון רעדו לי הרגליים, הלב שלי דפק בטירוף, והעיניים נצצו לי - התאהבתי בו ממבט ראשון. הקסם של שלומי כבש אותי ברגע ולא ראיתי מימיני ומשמאלי. אחרי שש שנים הקסם פג, אחרי שש שנים נוספות - התגרשנו. מי היה מאמין שזה הגבר שבו התאהבתי בשנייה אחת....


פרק ב' - אייל ואני חיים באושר

מטבע הדברים, אחרי הגירושין משלומי הפכתי לסקפטית למדי בכל מה שקשור לאהבה, התאהבות, זוגיות מושלמת וכל שאר הקיטש שמלווה סיפורי אהבה אידיאליים. אחרי תקופת הסקפטיות החלטתי לתת צ'אנס. בסופו של דבר, אני לא טיפוס של "לבד" ובהחלט הרגשתי שיש לי צורך בבן זוג, בחמימות, באהבה. סבב ההכרויות של פרק ב' יצא לדרך והוא היה רצוף ב"חוויות" - ללא ספק אחת התקופות המיוחדות בחיי, אך זה שייך כבר לסיפור אחר. אני קופצת ישר לסוף - בשלב מסוים הכרתי את אייל. הכרנו דרך אתר הכרויות באינטרנט. קצת התכתבנו, קצת דיברנו בטלפון ולבסוף גם קבענו להיפגש. היום אנחנו נשואים, אוהבים ומאושרים. כן, כן, אני נשואה לגבר נפלא - חכם, מצליח, נראה טוב לגילו, חברותי ומעניין, ונחשו מה.... ממש לא התאהבתי בו בפגישה הראשונה, אפילו לא התלהבתי במיוחד.


לאט אבל בטוח!

הפגישה הראשונה עם אייל הייתה חביבה - לא יותר. כל הנתונים נראו טובים וגם השיחה בינינו קלחה, אבל לא נרשמו שום זיקוקים והלב לא קפץ לי אפילו פעם אחת. כשהוא התקשר למחרת היה לי כיף לשמוע אותו ושמחתי שהוא מעוניין, ועדיין - לא יצאתי מגדרי. החלטתי לזרום עם הקשר החדש ולראות לאן הוא יוביל. בסך הכל אייל נראה לי גבר לעניין, כזה ששווה להשקיע בו, אז גם אם לא הייתי מאוהבת מעל הראש, היה בסיס לפיתוח הקשר. האינטואיציות שלי היו נכונות ולמרבה הפלא קרה לי תהליך הפוך מהרגיל. במקום להתלהב ולהתקרר, עם כל פגישה שלנו הרגשתי שאני נקשרת יותר, נהנית יותר, ובעיקר - מרגישה יותר. התאהבתי באישיות של אייל לאט אבל בטוח. זאת לא הייתה אהבה ממבט ראשון, אבל זאת הייתה אהבה. נקודה.


אהבה ממבט אחר

אני חושבת שעד היום, וכבר עברו שנתיים מאז שהכרתי את אייל, אני עדיין מתאהבת בו, כל יום עוד קצת... זאת אהבה ממבט אחר, מאוד בוגר, אפילו טיפה שכלתני. אין ספק שאת אייל למדתי לאהוב. הוא לא כבש אותי בסערה, לא התאהבתי בו ברגע הראשון, אבל התאהבתי כל פעם בחלק אחר שגיליתי בו. התאהבתי בהתחשבות שלו כלפיי, התאהבתי ביחס המדהים שהוא מעניק לילדיי, התאהבתי בחמימות הטבעית שלו, התאהבתי ביושר שלו עם אנשים, התאהבתי בחוכמת החיים שלו, התאהבתי בחיוך הטוב שלו. האהבה שלי לאייל נבנתה עם הזמן והיא גדלה ומתעצמת כל הזמן. היום אני מברכת את עצמי על כך שהייתי מספיק חכמה כדי להבחין שיש לי משהו טוב בידיים ולהשקיע בו.
אם מישהו היה מספר לי שארגיש כלפי אייל את מה שאני מרגישה היום, ספק אם הייתי משתכנעת, אבל עובדה! היום אני מבינה שאהבה ממבט ראשון היא לא ערובה לאהבה אינסופית ויציבה. לעומת זאת, יש עתיד ליחסים שמתפתחים מתוך אמון וחברות אמיתית, שנרקמים בעיניים פקוחות, ושיש בהם מקום לשיקולים הגיוניים. אצלי זה הוכיח את עצמו - ובגדול!!!


 
הכרויות
 
 
אהבה
 
 
רומנטיקה
 
 
זוגיות
 
 
BodyReset - להתאהב בעצמך מחדש
הגיע הזמן שלך לפגוש את עצמך בדרך חדשה: רזה יותר, בריאה ומאוזנת יותר. בעזרת שיטת BodyReset ניתן (אהבה)
 
הפגישה הראשונה - מה סיפרתי לו ומה שמרתי בלב...
זה קרה ביום בהיר, קצת אחרי הגירושין - הדייט הראשון. "הוראות ההפעלה" לא אחרו לבוא היישר מהחברה (הכרויות)
 
בעלי השני - לא ממבט ראשון...
אהבה ממבט ראשון לא נמצאת רק בסרטים, היא בהחלט מתרחשת במציאות, אך מסתבר שיש לה תאריך תפוגה. (אהבה)
 
איך התגברתי על הפחד להכיר
לא חשוב כמה דייטים היו לך בחיים - אם הדייט האחרון היה לפני עשרים שנה, היכוני לפחד (הכרויות)


הרשמה   |   שאלות תשובות   |   פניה למערכת   |   תקנון

הכרויות   |   אהבה   |   רומנטיקה   |   זוגיות